WELEDA Ratanhia mondwater (50 ml)
Productomschrijving
Ratanhia Mondwater (geconcentreerd) helpt de natuurlijke functies van het tandvlees te stimuleren en het voorkomen van rood en gevoelig tandvlees.
Ingrediënten:
Alcohol, Water (Aqua), Extract van mirrehars, Extract van ratanhiawortel, Aroma, Limoneen, Linalool, Eugenol.
Gebruik:
Ratanhia Mondwater is een concentraat. Daarom zijn enkele druppels in een halfvol glas met lauw water genoeg om mee te spoelen. Na het spoelen het mondwater uitspugen. Verdund te gebruiken na het poetsen of op elk moment van de dag. Kan ook onverdund en plaatselijk worden gebruikt op het tandvlees met behulp van een wattenstaafje.
Fabrikant:
Weleda AG
73525 Schwäbisch-Gmünd
Duitsland
Overige informatie over dit product
Merk | Weleda |
---|---|
SKU | 643163 |
EAN | 4001638098069 |
Inhoud | 50 ml |
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@drogisterijweb.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.
Bezorgkosten voor dit product
Nederland, besteding tot € 74,95 | € 4,95 |
---|---|
Nederland, besteding vanaf € 74,95 | Gratis |
België, besteding tot € 74,95 | € 5,95 |
België, besteding vanaf € 74,95 | Gratis |
Duitsland | € 5,95 |